Güzeliş Porselen, 64 yıllık tecrübesi, uzmanlığı, yerel ve küresel pazardaki varlığı ile Türkiye emaye mutfak eşyaları sektörünün lider firmalarındandır.

1958 yılında İstanbul’da cam ve seramik mutfak eşyaları dekorasyon tesisi olarak kurulmuştur. O zamandan beri şirket, uluslararası mutfak eşyaları pazarlarında, büyük ölçekli üretim, dağıtım ve pazarlama alanında çalışmalarına devam etmektedir.

1979 yılında Pendik / İSTANBUL’da kurulan emaye kaplama ve 1994 yılında Gebze / İSTANBUL’da kurulan tencere fabrikaları ile, Güzeliş Porselen, hem özel hem de profesyonel kullanım için çelik bazlı emaye mutfak eşyaları üretiminde dünya standartlarında kaliteli üretim yapmakta, ürünlerini uluslararası satış kanalları ile tüketicileriyle buluşturmaktadır.

Güzeliş Porselen, EOS-Enamel-On-Steel (çelik emaye) teknolojisi ile ürettiği, mutfak eşyaları markası ‘Eternity’ ile sağlıklı, ısı verimli, fonksiyonel, sofistike ve minimalist tasarım ve kolleksiyonları ile, ev ve profesyonel mutfaklara ulaşmaktadır.

Pendik Fabrikamız (Merkez Ofis)

Eternity Pendik fabrikası 4.000 m2 kapalı alana sahiptir.

140.000 adet / ay emaye üretim kapasitesine sahiptir.

Tesis, hem Eternity marka hem de özel markalı siparişler için çelik üzerine emaye ürünler üretme kabiliyetine sahiptir.

Gebze Fabrikamız

Eternity Gebze fabrikası 5.000 m2 kapalı alana sahiptir.

160.000 adet / ay emaye üretim kapasitesine sahiptir.

Tesis, hem Eternity marka hem de özel markalı siparişler için yapışmaz kaplama dahil olmak üzere çelik üzerine emaye ürünler üretme yeteneğine sahiptir.

Back to Top